У Нафтогазі обіцяли за 4 вихідних дні з 14 по 17 жовтня укласти в онлайн режимі 10 тисяч контрактів. Станом на 18.10.2021 було укладено 568 контрактів.

Крім того, на той момент вже стало зрозумілим, що «Нафтогаз» провалив підписання контрактів на поставку газу і з ТКЕ. За інформацією самої компанії, з приблизно 220 великих підприємств ТКЕ, що здійснюють централізоване опалення в містах, в «Нафтогаз Трейдинг» звернулися 170 підприємств. Вже після цього провалу варто задуматися про обмежені можливості компанії і розглянути альтернативні варіанти забезпечення газом суб’єктів незахищених категорій.

Бюджетні організації, у яких не буде чинних договорів на поставку природного газу, не отримають номінації на платформі Оператора ГТС. Споживачі, які не мають номінації, повинні самостійно припинити споживання природного газу.

В іншому випадку їх або примусово відключать від газопостачання, або вони будуть здійснювати несанкціонований відбір газу, за який потім необхідно буде розраховуватися з підвищувальним коефіцієнтом 1,5.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.