ВІТАЄМО НАДІЮ САВЧЕНКО ІЗ ЗВІЛЬНЕННЯМ ВІКТОРА ЛОЗІНСЬКОГО!

Завдяки закону імені її, на волю пачками виходять нереально казкові персонажі! Смайлик «wink»

Якщо хтось якимось чином не в курсі, хто такий Лоза - прочитайте та пронікніться - https://uk.wikipedia.org/wi…/Лозінський_Віктор_Олександрович

А ось і судова ухвалка - свіжачок-с!

Виявляється, Лоза в колонії сумнінно ставився до праці та став на шлях виправлення!!! Смайлик «smile» Смайлик «smile» Смайлик «smile»

===Суд також бере до уваги наявність на день розгляду клопотання заохочень у вигляді 2-х подяк ( 12.05.2014 року та 27.01.2016р), стягнень не має.

Сумлінна поведінка засудженого за весь час засудження , про що свідчать досліджені судом докази, підтверджена висновками установи про становлення особи на шлях виправлення.

Ставлення його до праці за наявними в особовій справі доказами також доводить , що протягом всього періоду засуджений систематично звертався до керівництва установи за працевлаштуванням з огляду на свій стан здоров;я, неодноразово пропонував відкрити виробництво, за особистого сприяння організації таких виробництв.

Після надання можливості працевлаштування , особа працювала постійно, що підтверджено довідкою про нарахування заробітної плати ( т.7 а.с.313) за періоди з 01 липня 2012 року по 30 вересня 2012 року ( дільниця Майстерня СТО), за період з 01 липня 2013 року по 31 липня 2013 року ( дільниця Майстерня СТО), за період з 01 листопада 2014 року по 30 червня 2015 року ( дільниця Металообробки), за період з 01 серпня 2014 року по 31 січня 2016 року ( ДСР Майстерня «Виготовлення кухонних дощок»). За сумлінну працю має подяку.

Сукупність досліджених судом доказів вказують, що ОСОБА_1 своєю поведінкою та ставленням до праці довів своє виправлення, враховуючи стабільну лінію поведінку засудженого за весь період відбування покарання.

За таких умов клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст.81 КК України, ст.ст.537,539 КПК України, суд,


УХВАЛИВ :


Клопотання захисника в інтересах засудженого про застосування умовно-дострокового звільнення,- задовольнити.

Лозінського Віктора Олександровича звільнити умовно-достроково від відбування покарання за вироком Дніпровського районного суду м. Києва від 20 квітня 2011 року, зміненого Ухвалою колегії суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду м. Києва від 26.03.2012 р. та Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 1 березня 2013 року на невідбуту частину покарання - 1 рік 11 місяців 08 днів. ===

http://reyestr.court.gov.ua/Review/56065760

"ВІТАЮ" ГОЛОВАНІВСЬКИХ СЕЛЯН З ПОВЕРНЕННЯМ БАРІНА!

 

ВІТАЄМО НАДІЮ САВЧЕНКО ІЗ ЗВІЛЬНЕННЯМ ВІКТОРА ЛОЗІНСЬКОГО!Завдяки закону імені її, на волю пачками виходять нереально ...

Опубликовано Тетяной Монтян 6 марта 2016 г.
Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.