Мені здається, що найадекватнішою відповіддю "Слугам народу", які офіційно відмовилися відвідувати ефіри окремих телеканалів, має стати солідарна позиція ряду телеканалів щодо повного бойкоту "Слуг народу" та влади в цілому. Жодного прес-релізу від органів влади у стрічках новин. Жодних включень з офіційних заходів. Жодних сюжетів про "Велике будівництво" чи про піар-ініціативи влади. Повний інформаційний вакуум.
Президент кудись поїхав, перерізав стрічку, щось відкрив? Міністр закордонних справ викликав чергового посла для вручення чергової ноти? У Верховну Раду внесли чергову дурницю під виглядом законопроекту? Відбувся черговий з'їзд партії влади? Ну було й було. Навряд чи кожна з цих новин стане поворотною в долях людства і увійде в підручники історії.
Ті, хто цікавляться інформацією про роботу влади, зможуть її відшукати на "Домі" чи "Плюсах". Або в інтернеті. Але давайте поміряємо рейтинги влади після місяця такого бойкоту.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.