Людмила Кіченок та Мате Павич. Фото: btu.org.ua

Українська тенісистка Людмила Кіченок уперше в історії виграла Wimbledon.

Кіченок стала чемпіонкою у міксті. Разом зі своїм партнером, Мате Павічем з Хорватії, вони перемогли дует Йоран Фліген (Бельгія) та Сюй Іфань (Китай).

Для того, щоб потрапити до фіналу, Кіченок у парі з Павичем здолали чотирьох суперників. Зокрема, у півфіналі представники України та Хорватії вибили британський тандем Джонні О'Мари та Олівії Ніколлз.

Востаннє Україна брала титул на турнірі Великого шолома 15 років тому, коли Катерина та Олена Бондаренко перемогли дует Азаренка/Пеєр у фіналі Australian Open-2008.

Також зазначимо, що у півфіналі жіночого одиночного розряду Wimbledon українка Еліна Світоліна програла чешці Маркеті Вондроушової.

Раніше ми писали, що нещодавно сербський тенісист Новак Джокович виграв Відкритий чемпіонат Франції і в рекордний 23-й раз став переможцем турніру Великого шолома.

А минулого року іспанський тенісист Рафаель Надаль у 14-й раз став переможцем Відкритого чемпіонату Франції "Ролан Гаррос", який проходив на ґрунтових кортах Парижа.