Одразу приношу вибачення за різку риторику.

Тепер після провального для України результату референдуму наші "антикорупціонери" почали відп*жджюватись, що от це не їх вина. Що це причина не в тому, що вони останні півроку писали, яка в Україні мегакорупція. А це самі нідерландці вважають, що в Україні мегакорупція.

Власне, в мене виникає питання, адресоване цим "антикорупціонерам": ви там зовсім *банулись? Звісно, нідерландці будуть так думати! А хто ж останні півроку орав на всі усюди про те, яка в нас тут страшна корупція?

Чи, може, це нідерланді робили власні розслідування і шейрили іх в усіх ЗМІ? Може, це нідерландці проводили дослідження рівня корупції в Україні? Не?

Ба більше, я вагаюся, шо навіть відсоток з тих, хто проголосував проти, хоч раз в Україні був.

Думаєте нідерландські ЗМІ не розміщали в себе матеріали з вашими воплями про корупцію? Десь таки розміщали.

Чи, може, the Guardian, який, на секунду, за два дні до референдуму опублікував статтю про Президента та офшори, писав це з власних досліджень? Ноуп. На кого вони там посилаються? Так, вірно, на цю всю антикорупційну наволоч. В статті є прямі посилання.

Тепер ви розумієте, хто має конкретно відгребти за цю підривну діяльність в Україні? Країну рушать не стільки ззовні. Її рушать якраз зсередини ось така от кучка ідіотів. Ще раз приношу вибачення за емоції.

 

Одразу приношу вибачення за різку риторику.Тепер після провального для України результату референдуму наші "антикорупц...

Опубліковано Ульяною Безпалько 6 квітня 2016 р.

 

 

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.